Einxhel sheh filxhan dhe zbulon kush del sot nga Big Brother VIP (VIDEO)

Einxhel, Beatrix dhe Beniada janë tre banoret VIP që janë në televotim dhe publiku do të votojë se cilën do të shpëtojë.

Teksa po qëndronin në oborr Dagz, Antonela dhe Einxhel, kjo e fundit lexon filxhanin. Dagz i drejtoi një pyetje me shaka se sipas saj kush mendon se do të dali sot nga shtëpia.

“Sipas filxhanit tim del Beatrix”,-tha ajo.

Banorët nuk e dinë sa asnjëra nga vajzat nuk do të lërë shtëpinë e “Big Brother”.  /albeu.com


Shtuar 23.11.2021 20:13