Ed Sheeran: Vajza ime nuk i pëlqen këngët e mia, qan sa herë i këndoj

Ed Sheeran para një performance për Big Weekend ka folur për vajzën e tij. Ai e ka pranuar  hapun që vajza e tij 8-muajshe, sa herë i këndon këngët e tij, nis të qajë.

Kantautori dhe gruaja e tij Cherry, të cilët jetojnë në Suffolk, konfirmuan lindjen e fëmijës së tyre të parë në shtator.

Ai tha se Lyra “nuk ishte adhuruesja ime më e madhe”, dhe vetëm një nga këngët i pëlqen.

“Asaj i pëlqen shumë Shape Of You, tingulli i marimba është i mirë, por asaj nuk i pëlqen asgjë me zë të lartë ose ndonjë gjë e mprehtë”, tha ai./albeu.com


Shtuar 29.05.2021 16:09