E trishtë! 24-vjeçari nё Tiranë var veten, babai e gjen pa shenja jete

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, një 24-vjeçar ka varur veten, të cilin e ka gjetur pa shenja jete babai i tij.

Policia raporton se ai dyshohet të vuante nga depresioni ndërsa hetimet kanë nisur.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Me datë 17.11.2021, rreth orës 16:40, në banesën e tij dyshohet se ka varur veten shtetasi F. K., 24 vjeç, banues në lagjen Nr.13, Durrës, të cilin e ka gjetur  pa shenja jete babai i tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet se vuante nga depresioni./albeu.com


Shtuar 17.11.2021 19:03