E rëndë! Shefi i postës godet me grusht të riun në Memaliaj

Një sherr ka ndodhur në Memaliaj mes një të riu dhe shefit të postës në këtë qytet.

Burimet e para bëjnë me dije se Krenar Ducka shefi i postës në Memaliaj ka goditur një 20-vjeçar dhe më pas e ka kërcënuar.

Nuk dihet ende se si ka nisur konflikti mes tyre dhe as identiteti i 20-vjeçarit. /albeu.com/

 

 

 

 

Shtuar 29.03.2021 06:03