E rëndë në Tiranë/ Po ecte i vetëm në rrugë, i moshuari bie dhe ndërron jetë menjëherë, për ҫfarë dyshohet

Një i moshuar rreth 70-vjeç, teksa udhëtonte i vetëm ka rënë papritur në asfalt, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ” Kongresi” i Tiranës.

Në vendin e ngjarjes ndodhet ekipi i urgjencës dhe policia e Komisariatit Nr. 3.

Sipas mjekëve, dyshohet se i moshuari ka pësuar atak kardiak dhe ka qenë i pamundur dërgimi i tij në spital, pasi ka ndërruar jetë menjëherë.


Shtuar 21.05.2024 09:00