E rëndë në Itali, njerku vret vajzën dhe gruan e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Itali, ku një burrë ka vrarë me armë zjarri partneren e tij dhe vajzën e saj 22 vjeçe.

Mediat fqinje bëjnë me dije se ngjarja ndodhi në provincën e Modenës. Policia ka zbuluar se bashkëshorti i viktimës 47-vjeçare, tashmë është vënë në pranga.

Dyshohet se shkak për këtë tragjedi është bërë një krizë mes çiftit e cila nuk ka kursyer as 22 vjeçaren.

Ndërkohë një mikeshë e 22-vjeçares ka dëshmuar se e reja kishte pohuar se e kishte frikë partnerin e të ëmës, duke thënë dhe se ai mund t’u bënte diçka të keqe./albeu.com


Shtuar 13.06.2022 18:45