E rëndë në Itali, burri vret me thikë gruan

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Italinë ditën e sotme. mediat italiane raportojnë se një burrë 54-vjeç ka vrarë me thikë gruan e tij 45-vjeç, dhe më pas ka tentuar të rvasë edhe veten.

Ngjarja ka ndodhur në Carlantino. Burri dhe gruaja ihin mjaft të njohur në komunitet, për shkak se menaxhonin një lokal.

/AlbEu.com/


Shtuar 9.03.2023 18:09