E RËNDË/ Dalin pamjet, e moshuara rrihet nga punonjësja në Shtëpinë e Pleqve (VIDEO)

Një rast i rëndë dhune fizike ka ndodhur në një nga shtëpitë e të moshuarve në Kosovë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur diku në Pejë.

Në pamjet e sigurura shihet se si një nga punonjëset e sulmon një grua të moshuar, duke e goditur me shuplaka dhe shqelma.

Sipas informacioneve ngjarja ka ndodhur këtyre ditëve, ndërsa punonjësa është arrestuar.

Shtuar 2.11.2022 15:08