E rëndë/ 42-vjeçari gjendet pa shenja jete te “Mali i Robit”, për ҫfarë dyshohet

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në autostradën Kavajë-Durrës, në afërsi të Malit të Robit, është gjetur pa shenja jete shtetasi N. H., 42-vjeç, banues në Lushnje.

Sipas informacioneve policore, dyshohet se është përplasur nga një automjet ende i paidentifikuar.

Sakaq, policia rrugore e Kavajës dhe grupi hetimor, po kqyrin kamerat dhe po kryejnë veprime hetimore.

Kavajë/Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit në autostradën Kavajë-Durrës, në afërsi të Malit të Robit, është gjetur pa shenja jete shtetasi N. H., 42 vjeç, banues në Lushnjë.

Nga veprimet e para dyshohet se është përplasur nga një automjet ende i paidentifikuar.

Policia rrugore e Kavajës dhe grupi hetimor po kqyrin kamerat dhe po kryejnë veprime hetimore për të bërë të mundur identifikimin e automjetit, kapjen dhe arrestimin e drejtuesit të automjetit.


Shtuar 26.05.2024 12:00