E rëndë, 22-vjeçari ishte duke punuar me babain bie nga mjeti, ndërron jetë në spital (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Shëndëlli në Konispol, ku një i ri ka humbur jetën.

Mësohet se 22-vjeçari Kristi Doda mbrëmjen e kaluar ka qenë duke ngarkuar mjetin me bar bashkë me babain, por ka rënë aksidentalisht në tikë, duke marrë plagë të shumta.

Ai ëhstë dërguar menjëherë në spital, por për shkak të plagëve nuk ka mundur të mbijetojë dhe ka ndërruar jetë.


Shtuar 25.06.2023 15:20