E kritikuan për mardhënien me Osvaldon, shpërthen vajza e Maradonës (FOTO LAJM)

Vajza e vogël e Diegos u desh të mbrohej në Instagram nga kritikat që binin mbi marrëdhënien e saj me ish-lojtarin  e Romës, Pablo Daniel Osvaldo, shkruan Albeu.com.

Lidhja që vajza e vogël e Maradona, Giannina, do të kishte me Pablo Daniel Osvaldo vazhdon të diskutohet në Argjentinë dhe në mediat sociale.

Ata duket se janë çifti më i nxehtë në Amerikën e Jugut tani dhe marrëdhënia e tyre do të konsolidohej gjithnjë e më shumë. Këto ditë ata do të udhëtonin në Patagonia me fëmijët e tyre.

Sidoqoftë, nuk mungojnë sulmet në internet nga ata që nuk e pranojnë këtë marrëdhënie. Padyshim, vajza e Diegos u përgjigj menjëherë me disa histori në Instagram: “Zilia virtuale ekziston! Ajo që nuk blini është qetësia e të qënit e lumtur pa shqetësuar të tjerë.Ndonjëherë nuk më intereson mendimi im, imagjinoni tuajin”. /albeu.com/


Shtuar 5.04.2021 20:06