Zhbllokohet supersfida Chelsea-Real Madrid (VIDEO)

Chelsea ka zhbllokuar rezultatin përballë Realit.

Blutë e Londrës shënuan me Werner në minutën e 27′.

Gjermani dërgoi topin në rrjetë me kokë i ndihmuar dhe nga shtylla pas gjuajtjes së Havertz. /albeu.com/

 

Shtuar 5.05.2021 09:05