Super kombinim, Reali ndëshkon Liverpool (VIDEO)

Reali i Madridit ka kaluar në avantazh përballë Liverpool.

Është Vincius Junior ai që realizoi një gol mjaft të bukur pas një kundërsulmi.

Sulmuesi brazilaini mori një top të gjatë nga Kroos dhe në hyje të zonës nuk fal. /albeu.com/

 

 


Shtuar 6.04.2021 21:29