Partizani dhe Tirana i bëjnë dëm njëra-tjetrës, derbi mbyllet në paqe

Partizani dhe Tirana i kanë prishur punë njëra-tjetrës duke mos shkuar më shumë se barazimi pa gola.

Partizani mbetet kështu në vendin e 2 me 59 pikë, 3 pikë larg kreut që mbahet nga Teuta.

Ndërkohë, Tirana mban vendin e 5 me 54 pikë, 3 pikë larg vendit të 3 që të dërgon në Europa Leaue. /albeu.com/


Shtuar 13.05.2021 20:53