E FUNDIT/ Moti i keq me stuhi dhe reshje, 15 fshatra pa energji elektrike në Lezhë

Moti i ditës së sotme, plot me stuhi e me rreshje të shumta, ka bërë që 15 fshatra të Lezhës, të mbeten pa energji elektrike.

Nuk dihet ende se sa do të zgjasë kjo situatë, por momentalisht pritet njoftim nga autoritetet përgjegjëse./albeu.com/


Shtuar 28.11.2021 15:48