Merr flakë një banesë në Elbasan, policia dhe zjarrfikësit në vendngjarje

Një banesë ka marrë flakë në Elbasan. Mësohet se banesa ndodhet në afërsi të konvikteve të Elbasanit. Në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikësit dhe forcat e policisë.

Nuk dihet ende shkaku i rënies së zjarrit apo dëmet që kanë shkaktuar flakët./albeu.com

Vijon…

Shtuar 19.06.2021 17:57