Mbyllet pa fitues supersfida, Reali siguron gjysmëfinalen ndaj Chelsea (VIDEO)

Është mbyllur pa fitues sfida mes Liverpool dhe Rel Madrid në Anfield.

Los Blancos kanë kaluar në gjysmëfinale pas fitores 3-1 një javë më parë në Spanjë.

Ndërkohë, në gjysmfinale Reali do të përballet me Chelsea më 27 prill. /albeu.com/

 

 


Shtuar 14.04.2021 22:52