Makina përplas këmbësoren në Tiranë

Vetëm pak minuta më parë një aksdent ka ndodhur në Tiranë. Një grua ka përplasur me automjetin e saj një shtetase, e cila ka përfunduar në spital.

Ndërkohë Policia ka shkuar në vengjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 16.03.2021, rreth orës 12:20, në bulevardin “Zhan D’ark”, mjeti me drejtuese shtetasen E. A., ka aksidentuar një shtetase ende të paidentifikuar e cila u dërgua në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /albeu.com/


Shtuar 16.03.2021 12:57