Kontrollorët në burg, zbulohen masat e sigurisë që kërkon Prokuroria

Ditën e sotme, Prokuroria e Tiranës ka dërguar në Gjykatë kërkesën për tre kontrollorët e arrestuar dje.

Seanca për caktimin e masës së sigurisë ndaj tre kontrollorëve do të mbahet mëngjesin e se shtunës  në orën 8:30.

Për Flora Ndrecajn Prokuroria kërkon arrest shtëpie, ndërsa për dy të tjerët Armando Fezga dhe Muhin Mezini, prokuroria kërkon arrest me burg. /albeu.com/


Shtuar 9.04.2021 16:34