Kërcet arma në Shkodër, i plagosuri niset drejt Traumës

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, ku një person ka mbetur i plagosur.

Mësohet si i plagosur ka mbetur një 50 vjeçar i shpallur në kërkim.

I plagosur është nisur me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë për shkak të gjendjes së rëndë. Nuk dihen ende rrethanat dhe identiteti i të plagosurit, teksa policia ka nisur hetimet.

 

 

 

 

 

 

 


Shtuar 25.07.2021 08:43