Kërcënoi gjyqtaren, arrestohet 39 vjeçari në Tiranë (VIDEO)

Një gjyqtare është kërcënuar në Tiranë, ndërsa policia ka arrestuar një person paraditen e sotme.

Mësohet se shoqërimi i personit është bërë në zonën e Komunës së Parisit në kryeqytet.

Policia njofton se ka kapur shtetasin Andri Leka,  39 vjeç lindur në Durrës dhe banues në Tiranë, pasi akuzohet për veprën penale “Kanosje e gjyqtarit”.


Shtuar 22.07.2021 11:11