Snaiper dhe kallashnikovë, arsenali masiv i armëve që u kap nga RENEA në Tiranë

Policia e Tiranës ka zhvilluar sot një operacion, në bashkëpunim me FNSH dhe RENEA, ku kanë gjetur një bazë armatimi.

Në kuadër të këtij operacioni janë zhvilluar kontrolle dhe në rrugën Xhanfize Keko”, në Tiranë.

Në pamjet e publikuara nga Policia duken armë të ndryshme si kallashnikovë dhe snajper.

Shtuar 1.04.2021 12:04

Tags: ,