Gjendet një trup i dekompozuar në Fier

Një trup i pajetë e i dekompozuar është gjetur në fshatin Mujalli të Fierit.

Bëhet fjalë për një person të seksit mashkull, i cili ende nuk është identifikuar.

Njoftimi i policisë:

Fier/Informacion paraprak

Në fshatin Mujalli, në një kanal me ujë është gjetur i mbytur dhe i dekompozuar një shtetas i seksit mashkull ende i paidentifikuar.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për nxjerjen e personit të mbytur nga kanali, identifikimin e tij dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./albeu.com/


Shtuar 29.11.2021 18:20