Formacionet zyrtare, Chelsea-Real Madrid

Në orën 21:00 në Londër luhet supersfida e kthimit të Champions League mes Chelsea dhe Realit.

Ndeshja e parë në Madrid përfundoi 1-1. Bluve të Londrës ju mjafton një barazim pa gola për tju bashkuar Man City në finalen e madhe. /albeu.com/

Shtuar 5.05.2021 07:05