Efektivët e Policisë u plagosën në këmbë, detaje nga Mamurrasi

Dy efektivë policie janë plagosur me armë zjarri mesditën e sotme në Mamurras.

Nuk dihet ende identiteti i tyre dhe as rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja. Dyshohet se ata janë plagosur në këmbë.

Dy policët e patrullës që kanë mbetur të plagosur janë Flamur Lleja dhe Ilir Zekaj.

Ndërsa është plagosur edhe një qytetar i identifikuar si Nikoll Vorfi.

 

 


Shtuar 13.04.2021 14:24