Data dhe ora, zbulohet kur Meta dekreton qeverinë Rama 3

është zbuluar ora kur Presidenti Ilir Meta do të dreketojë qeverinë Rama 3.

Burimet bëjnë me dije se ditën e nesërme në orën 10:00,  Meta do të dekretojë qeverinë “Rama 3”.

Ministrat e qeverisë së re dhe kryeministri do të betohen në Presidencë. /albeu.com/

 

 


Shtuar 17.09.2021 17:31