E FUNDIT/ Policia arreston Feron

Reperi i njohur, Fero është arrestuar pak më parë nga policia e Kosovës.

Burimet bëjnë me dije se Fero është prangosur pas përleshjes që ka pasur me producentin, Jetmir Agaj.

Dyshohet se Fero bashkë me truprojen e tij kanë sulmuar producentin dhe menaxherin Jetmir Agaj.

Nga ana e tij, Agaj ka thënë se është goditur me revole në kokë nga reperi. /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 29.10.2021 20:54