Aksident i rëndë në Tiranë, makinat bëhen “copash” (FOTO LAJM)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në kryeqytet para pak minutave.

Dy makina, njëra prej të cilave tip Smart e tjetra Citroen, janë përplasur me njëra-tjetrën dhe janë dëmtuar rëndë.

Deri më tani nuk ka informacione për të lënduar, ndërsa pritet një shpjegim më I thelluar nga ana e policisë.

albeu.com sjell pamjet nga vendi i ngjarjes./albeu.com/


Shtuar 1.12.2021 16:49