Aksident i rëndë në Tiranë, makina kthehet përmbys (FOTO LAJM)

Një aksident ndodhi pak minuta më parë në rrugën e “Dibrës” në Tiranë.

Një makinë top “Golf5” është përplasur nga mbrapa nga një tjetër automjet tip “Volkswagen Beetle” dhe për pasojë ka humbur kontrollin duke u përmbysur në rrugë.

Sipas burimeve, në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e rendit dhe ambulanca, të cilat kanë filluar t’iu vijnë në ndihmë të aksidentuarve dhe të zbardhin ngjarjen./albeu.com/


Shtuar 17.11.2021 14:19