60-vjeçari në Tiranë bie nga lartësia, humb jetën

Një 60-vjeçar në Tiranë ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën.

Policia bën me dije se, grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.11.2021, rreth orës 17:40, dyshohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi  B. Sh, 60 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 7.11.2021 18:53