E FUNDIT/ 22-vjeçari gjendet i ngrirë para xhamisë në Librazhd, mjekët i shpëtojnë jetën

E FUNDIT/ Gjendet një person i ngrirë në Librazhd, mjekët i shpëtojnë jetën

Një shtetas maroken është gjetur i ngrirë në oborrin e xhamisë Dragostunjë në Librazh, por me shenja jete.

Një shtetas pasi e ka gjetur, ka njoftuar menjëherë Urgjencën Kombëtare dhe Komisariatin e Policisë të rrethit të Librazhdit.

Stafi mjekësor dhe policia kanë mbërritur menjëherë te marokeni Salim Muhamed Idriz, 22 vjeç, dhe e kanë nisur menjëherë drejt Tiranës

Vijon…

Shtuar 27.01.2022 16:08

Tags: