Dy urimet pikante të Ramës, për Bashën, Metën dhe Berishën

Kryeministri Edi Rama u pyet nga një gazetare sesi do të uronte politikisht presidentin Ilir Meta, kreun e PD-së Lulzim Basha dhe ish-kryeministrin Sali Berisha.

Rama tha se politikisht i uron që të shkojnë në shtëpi, ndërsa njerëzisht të kenë shëndet.

“Politikisht do ju uroja të shkonin në shtëpi të gjithë. Njerëzisht të kenë shëndet në familje, ta gjejnë nga njëri-tjetri, jo nga shëndeti”, tha Rama./albeu.com


Shtuar 30.12.2021 12:42