Donald Veshaj lë pas Sali Berishën dhe thyen rekordin (FOTO LAJM)

Aktori Donald Veshaj, tani konkurrent në Big Brother VIP, është njeriu më i kërkuar sot në Shqipëri. Trekëndëshi i famshëm, Beatrix-Donald-Bora është duke bërë bujë të madhe në mediat rozë.

Tomi Kallanxhi, themeluesi i “Big Media Expert”, ka treguar se ai ka lënë pas edhe ish-kryeministrin, Sali Berisha, i cili renditet i dyti.

“Teorikisht njeriu më i kërkuar sot për sot është Donald Veshaj. Është edhe sipër Doktorit në këtë periudhë që jemi”, tha Kallanxhi.Donald Veshaj ka marrur vëmendjen më të madhe në karrierën e tij gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV-së, dhe per historin me Beatrix./albeu.com/


Shtuar 16.12.2021 18:31