“Djersë të ftohta” për Kristin: Hyrja e Sabianit në BBV është presion i madh për mua

Gjashtë banorë të rinj u bënë mbrëmë pjesë e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, atë të Big Brother Vip Albania.

Mes banorëve të rinj është edhe këngëtari i njohur, Sabiani, hyrja e të cilit trazoi “ujërat” në shtëpi. Këngëtari ka shprehur haptas mospëlqimin e tij për romancën mes Kejsit dhe Kristit dhe me sa duket Sabiani do “kontribuojë” që të largojë të bijën nga Kristi.

Nga ana tjetër Kristi nuk e ka pritur mjaft mirë hyrjen e Sabianit në shtëpinë e Big Brother Vip Albania. Në një bisedë me banorët e tjerë, ai është shprehur se hyrja e Sabianit është shumë presion për të.

“Nuk jam mësuar me këtë. Nuk është çështje përballimi, çështja është ça do bësh? Është shumë, është presion mbi mua dhe mbi atë vetë. Kupton? Unë jam dakord që duhet ta marr seriozisht, jam shumë dakord, por kjo është nivel tjetër. Kemi 8 ditë që jemi bashkë”, tha Kristi./albeu.com/