“Djali punon në lokal me një vajzë”, flet e ëma e të riut të plagosur në Shkodër

Mbrëmjen e sotme në Shkodër si pasojë e një konflikti për motive të dobta ka mbetur i plagosur  Mikel Fusha.

I riu është plagosur në këmbë dhe ndodhet në spitalin e Shkodrës jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë nëna e tij është shprehur se autori, i cili është identifikuar dhe është vënë në kërkim nga polcia është konfrliktuar me të birin një javë më parë.

“Autori dhe djali janë konfliktuar një javë më parë. Nëna e Mikel Fushës: Shkuam një javë më parë te familja e autorit dhe i thamë të largonin djalin. Djali punon në lokal me një vajzë”, tha ajo.

Plagosja mësohet se ka ndodhur në ambjetet e lokalit ku kanë qenë dy të rinjtë.


Shtuar 21.03.2021 20:18