Djali i saj feston ditëlindjen, Adrola Dushi emocionon me dedikimin e ndjerë

Adrola Dushi, modelja e njohur shqiptare ka qenë shumë e përfolur kohët e fundit, për shkak të aludimeve për një lidhje dashurie me këngëtarin e njohur, Capital T.

Ditën e sotme personi më i rëndësishëm në jetën e Adrolës feston ditëlindjen dhe është pikërisht djali i saj, Troi.

Modelja ka vendosur ta urojë djalin e saj publikisht dhe ka postuar një foto të të dyve, ku dhe ka shkruar urimin e saj me fjalët më të bukura duke na emocionuar të gjithëve:

“Dielli i jetës sime, Gezuar ditëlindjen!!! Ti je krenaria ime, fryma ime, sytë e mi. Mami Ola ka djalin më të bukur në botë”./albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

 


Shtuar 26.11.2022 19:52