Djali i George Soros publikon foto me Ramën: Me mikun tim, lider që me idetë e tij frymëzon botën (FOTO LAJM)

Djali i George Soros, Alexander Soros, ka publikuar një foto më kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Soros në krah të fotos ka shkruar edhe diçka, ku ka folur më superlative për Ramën duke e portretizuar atë si jo vetëm më të madhin në Shqipëri por me pëshë edhe në botë.

“Me mikun tim Edi Rama fundjavën e shkuar në Tiranë, i cili vijon që të tregojë aftësi frymëzuese lidershipi në vend, rreth rajonit dhe në të gjithë botën.”/albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexander Soros, PhD (@alexsoros)


Shtuar 2.09.2021 21:06