Dita nis me shi, në këto zona pritet të ketë rrebeshe

Vendi ynë sot do të jetë me alternime vranësirash ku herë pas here do të ketë dhe reshje shiu në pjesën më të madhe të territorit.

Sipas MeteoAlb, në zonat veriore pritet që reshjet të jenë në formë rrebeshi. Moti i paqendrushëm do të na shoqërojë edhe gjatë natës.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 14 gradë Celsius deri në 30 gradë Celsius./albeu.com

 

 


Shtuar 18.09.2021 07:52