Dimovski: Dorëheqja e Zaevit mund të ndalet

Dorëheqja e Zaevit mund të ndalet. E them atë që Grubi dhe Osmani e kanë përsëritur disa herë ditëve të fundit, se nuk pajtohen me dorëheqjen, thotë ish-deputeti dhe deputeti i OBRM-PDUKM-së, Ilija Dimovski.

Sipas tij, deri më tani gjithçka që Grubi ka thënë për Zaevin ka rezultuar e vërtetë.


Shtuar 30.11.2021 10:41