Dhunë ndaj motrës dhe bashkëshortëve, 4 të arrestuar në Durrës

Policia ka vënë në pranga 4 shtetas në Durrës për dhunë në familje.

Të arrestuar janë: A. D., 60 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. A. M., 52 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. A. Ll., 50 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj motrës së tij. B. F., 47 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes së tij./albeu.com


Shtuar 4.01.2022 11:54