DETAJE/ Në “Land Lover” ishin babë e bir, djali shtrohet në spital (VIDEO)

Detaje të tjera janë bërë me dije lidhur me aksidentin e ndodhur në aksin  Rubik-Rrëshen, ku u shënua një viktimë. Mësohet se në mjetin tip “Land Rover” me targa italiane, udhëtonin babë e bir nga Kosova.

Si pasojë e përplasjes, babai ka ndërruar jetë, ndërsa i biri është plagosur dhe dërguar për mjekim në spital. Nuk dihen detaje të tjera lidhur me gjendjen e tij shëndetësore.


Shtuar 20.07.2021 18:59