Del fotoja e Saimir Hoxhës para se të vritej, po asgjësonte kanabisin me kolegët (FOTO LAJM)

Fotoja që shihni më poshtë është e nënkomisarit Saimir Hoxha së bashku me kolegun e tij duke asgjësuar rrënjët e kanabisit të mbjella në zonën e lagunës së Kunes në Ishull Lezhë.

Në foto, Hoxha, i cili u ekzekutua me armë nga 21-vjeçari Aldi Rama, është me bluzën rozë.

Pak para se të vritej, ai së bashku me dy kolegë të tjerë kishin asgjësuar 110 bimë kanabisi, duke i prerë dhe më pas duke iu vënë zjarrin./albeu.com


Shtuar 29.09.2021 14:21