Debat i ashpër në studio, mamaja e Antonelës i kërkon llogari Mevlanit dhe Ledjanës (VIDEO)

Mamaja e Antonelës ndodhet ditën e sotme në Për’Puthen, ku u përball me Ledjanën dhe Mevlanin.

Ka qenë një debat i fortë mes tyre, pasi mamaja e konkurrentes i tha Mevlanit se nuk ishte për vajzën e saj.

Antonela ka humbur toruan gjatë debatit ku i tha autores së programit që nëse vijohej me këtë gjuhë nga ana e ledjanës do të largohej nga emisioni. /tch

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 

 

 


Shtuar 31.03.2021 19:37