Covid-19 nuk “fal” as Xhakën

Lojtari shqiptar, Granit Xhaka nuk i ka shpëtuar infektimit me covid-19, teksa në testet e bëra ka rezultuar pozitiv.

Arsenali ka konfirmuar se Granit Xhaka dhe Folarin Balogun janë infektuar me covid-19 dhe nuk do të jenë të pranishëm në ndeshje kundër Nottingham, e vlefshme për Fa Cup.

Xhaka dhe Balongu janë izoluar menjëherë, dhe do të vazhdojnë rikuperimin e tyre për 10 ditë./ h.ll/albeu.com


Shtuar 9.01.2022 18:05