“Çohu në këmbë o Sali Berisha”, ish-kryeministri ndan me ndjekësit videon kushtuar tij

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë në Facebook një video dedikuar tij, dhe me të ka përshëndetur ndjekësit.

Kënga është e shoqëruar me një kolazh me foto të Berishës ndër vite, që nga themelimi i PD-së dhe fushatave elektorale.

Në këngë dëgjohet ndër të tjera: “O çohu në këmbë Sali Berisha, na i bashko burrat me plisa”.

Kujtojmë se Berisha është përjashtuar nga grupi parlametar i PD-së nga Lulzim Basha dhe tashme mes tyre ka një përçarje./albeu.com


Shtuar 19.09.2021 11:18