Chiara Ferragni provokon fansat, pozon me të brendshme transparente (FOTO)

Chiara Ferragni është padyshim një nga personazhet më të njohur në Instagram, duke numëruar më shumë se 28.5 milionë ndjekës.

Instagrammerja italiane poston çdo ditë foto të jetës së saj, familjes apo markës së saj në llogarinë personale dhe shpesh ndan mendimet e saj me miqtë në internet.

Mirëpo, së fundmi ajo ka bërë disa postime mjaft profokuese, ku fotot e saj kanë marrë pëlqime të panumërta dhe janë bërë shpejt virale.

Këtë herë, ajo ka postuar një sërë fotosh në të cilat pozon e veshur me një set të brendshmesh të zeza të tejdukshme dhe buzëqesh në kamerë.

“Ndiej veten me këto të brendshme të zeza”, ka shkruar Chiara Ferrani në postimin e saj.

/Albeu.com/


Shtuar 2.02.2023 19:59