Çfarë u tha Zidane lojtarëve në stërvitjen e zhvilluar në Anfield? (VIDEO)

Sot në Anfield luhet ndeshja e kthimit mes Liverpool dhe Real Madrid.

Los Blancos e fituan 3-1 ndeshjen e parë duke hedhur kshtu një hap drejt gjysmëfinaleve të Champions.

Zidane, ka mbajtur një fjalim para ndeshjes së sotme në strvitjen e zhvilluar në Anfield.

“Jemi mirë, jemi të përgatitur dhe duhet të japim gjithçka … kokën në fushë, përqendrimin në fushë”, dëgjohet ai duke thënë. /albeu.com/


Shtuar 14.04.2021 17:05