Çfarë po ndodh brenda Big Brother VIP?! Skena intime mes Fifit dhe Granitit (VIDEO)

Afrimiteti i Fifit me Granitin është komentuar gjatë në media e nga publiku. Dyshja kanë pranuar se kanë pëlqim për njëri-tjetrin dhe janë pothuajse gjithë kohës bashkë.

Së fundmi, Graniti i ka bërë masazh Fifit, teksa dyshja kanë biseduar me zë të ulët me njëri-tjetrin.

Kujtojmë se Fifi ka shfaqur dhe xhelozi për futbollistin, në lidhje me raportin e tij me vajzat e tjera të shtëpisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 16.10.2021 18:58