Çfarë ndodhi në plazh? Ylli Limani përfundon me qepje në spital (FOTO LAJM)

Këngëtari i njohur Ylli Limani është aksidentuar dhe ka përfunduar i shtruar në spital.

Mësohet se shkak ishte një loje në plazh, ku duket se ai ka  çarë pjesën mbi vetull dhe është dashur që të qepet.

Ai vetë ka ndarë fotot në rrjetet sociale duke treguar se si pasojë e një loje me gur, është dëmtuar sipër syrit. /albeu.com/


Shtuar 6.09.2021 08:58