Çfarë ka humbur Hazard, belgu dështon si mos më keq (VIDEO)

Eden Hazard është turpëruar me Kombëtaren belge. Ai humbi një rast të pastër për gol teksa i vetëm drejt portës goboi në ndeshjen ndaj Estonisë, ku portieri mik i ndërhyri dhe i rrëmbeu topin nga këmbët.

Gjithsesi gabimi i kapitenit belg nuk kushtoi aspak, pasi “djajtë e kuq të Europës” ia dolën të triumfojnë 3-1 dhje të sigurojnë një biletë për në Botërorin Katar 2022. /albeu.com/


Shtuar 14.11.2021 14:23

Tags: ,